کلینیک قلب
دکتر تپش

دکتر قلب خوب

آيا بيماري هاي قلبي و عروقي در خانواده شما رواج داشته ؟آيا پدر يا مادر شما به سكته قلبي مبتلا شده اند؟ آيا پدربزرگ ها يا مادربزرگان شما سابقه بيماري قلبي داشته اند؟معیار انتخاب دکتر قلب خوب چیست؟

 

دکتر قلب خوب

آنچه در این مقاله می خوانید :

اين نوع سوالات از جمله سوالاتي هستند كه يك دكتر قلب و عروق خوب در اولين ويزيت از شما مي پرسد و شما لازم است با دقت به آنها پاسخ دهيد

لازم است بگوييم طبق تجربيات كلينيك قلب و عروق دكتر تپش ، سابقه خانوادگي در ابتلا به بيماري هاي قلبي نقش مهمي داشته و به اين صورت است كه اگر يكي از اعضاي فاميل شما به سكته مغزي دچار شده باشد، احتمال اينكه شما هم به اين مشكل مبتلا شويد خيلي زياد است .

علت نياز به دكتر قلب خوب چيست؟

 

دکتر قلب خوب

 

قلب انسان مهمترین ارگان بدن می باشد. این عضو به مدت 24 ساعت شبانه روز ، هرگز استراحت نمی کند. همچنين بيماري هاي قلبي به عنوان عامل اصلي مرگ و مير عمل ميكنند.

به همین منظور ما قصد داریم معیارهایی را در انتخاب دکتر قلب خوب در اختیارتان قرار دهیم تا در صورت بروز مشکل و عارضه قلبی بتوانید یک دکتر قلب خوب را برای درمان برگزینید.

در طول عمر ، قلب ما به طور متوسط حدود 2.5 میلیارد بار می تپد. دانستن این نکته که این عضو یکی از مهمترین ارگان های زنده نگه داشتن ماست ، مهم می باشد چرا که باعث می شود با آن مانند کالایی گرانبها رفتار کنیم.

 

چه زمانی باید به بهترین دکتر قلب خوب در تهران مراجعه کنیم؟

اگر تا به حال سطح فشار خون، کلسترول یا قند خون شما بالا رفته بهتراست، برای سلامت قلب به یک دکتر قلب خوب در تهران مراجعه کنید. علائم بیماری های قلبی عبارتند از:

• درد قفسه سینه

• گرگرفتگی

• ضربان قلب سریع یا نامنظم

• سرگیجه

• کاهش توانایی بدنی

• بی قراری و تنگی نفس مشخص هنگام دراز کشیدن

• سردرد

• غش کردن

• تورم پا، سردی و بی حسی در پاها

بهترین دکتر قلب خوب در تهران کسی است که با پیشگیری یا تشخیص بیماری در مراحل اولیه موفق باشد، بنابراین انجام معاینه قلب از سن 40 سالگی برای مردان و از 50 سالگی برای زنان ضروری است.

در سنین 40 سالگی به بالا اگر قصد شروع ورزشی را دارید بهتر است قبل از آن حتما چکاب انجام دهید تا ضربان قلبتان ارزیابی شده و یک برنامه ورزشی صحیح برای شما نوشته شود. افراد دارای بستگان نزدیک که در سنین پایین بیماری قلبی دارند باید به طور منظم معاینه شوند.

معیارهای شناخت متخصص قلب خوب:

 

دکتر قلب خوب

 

در این قسمت از مقاله قصد داریم مجموعه ای از معیار های مهم در تشخیص متخصص قلب و عروق خوب را در اختیار شما قرار دهیم تا با در نظر گرفتن آنها انتخاب درستی را انجام دهید .

چندين تخصص يا تخصص ويژه براي قلب و عروق موجود است كه اگر مشكل قلبي شما مشخص باشد ، شما را در بيدا كردن بهترين دكتر قلب  و دكتر قلب خوب ياري ميكند.

اگر مشكل خود را بدانيد بايد به دنبال متخصص يا فوق تخصصي باشيد كه در زمينه بيماري شما كاملا خبره و آگاه باشد. در غير اين صورت مراجعه به كلينيك قلب و عروق ويا بيمارستان ها و فوق تخصص قلب و عروق عمومي انتخاب درستي است.

تخصص قلب  دو نوع مي باشد :

 

1. متخصصين قلب تهاجمي

اين گروه از پزشكان در زمينه درمان گرفتگي عروق كرونري قلب، نارسايي قلبي، تنگي دريچه و گرفتگي عروق و استنت گذاري و كاتتريزاسيون به منظور رفع لخته هاي خون

2.متخصصين قلب غير تهاجمي

اين نوع از متخصصان ابتدا بيمار را ويزيت كرده و مطابق با علائم قلبي او، آزمايشاتي را مينويسند و با توجه به جواب آزمايش ، با دارو و تغيير سبك زندگي ، سعي در درمان و كنترل بيماري دارند و در مواردي كه عمل جراحي را لازم بدانند بيمار را به يك جراح قلب ارجاع مي دهند.

3. متخصصين قلب و عروق باليني در كودكان

اين دسته از پزشكان در درمان و كنترل بيماري هاي قلبي در كودكان فعاليت ميكنند .

4. فوق تخصص قلب

به اين صورت كه متخصص قلب خوب با گذراندن ٢يا سه سال در يكي از گرايش هاي قلب و عروق ميتوانند به عنوان فوق تخصص قلب فارغ التحصيل شوند.

5. متخصص قلب

متخصص قلب و عروق همان جراح قلب نيست.جراح كسي است كه توانايي شكافتن سينه و انجام عمل قلب باز را دارد .در حاليكه متخصص قلب و عروق بيماري هاي قلبي را تشخيص مي دهد.

درمان بيماري هاي قلبي با متخصص قلب خوب

دکتر قلب خوب

با توجه به سبك زندگي امروز و با افزايش فشارهاي روحي و استرس، بيماري هاي قلبي نيز رو به افزايش هستند .پس اين موضوع اهميت مراجعه به دكتر قلب و عروق خوب را افزايش مي دهد.

بهترين دكتر قلب تهران پس از انجام  معاينات براي تشخيص بيماري قلبي ، يك سري آزمايش مي نويسد تا علت دقيق بيماري معين شود .

چطور ميتوان دكتر قلب خوب پيدا كرد؟

دکتر قلب خوب

براي پاسخ به اين سوال چندين عامل در يافتن دكتر قلب و عروق خوب وجود دارد . ار جمله اعتبار بيمارستان هايي كه پزشك در آنها فعاليت ميكند ،مدرك تخصص و دانشگاه محل تحصيل پزشك قلب خوب ، بيمه هاي مورد قبول ، ميزان دوري يا نزديكي مطب و همه عوامل نقش مهمي در انتخاب متخصص قلب خوب دارد.

معيارهاي يافتن متخصص قلب خوب:

دکتر قلب خوب

پذيرش دفترچه بيمه درماني يا بيمع هاي طرف قرارداد با پزشك معالج 

کلینیک قلب دکتر تپش به شما مدارک لازم جهت مراجعه به بیمه را ارائه می دهد تا با خیالی آسوده از در مطب به بیرون بروید.

در دسترس بودن متخصص قلب و عروق خوب

در دسترس بودن پزشك عاملی بسیار مهم در انتخاب پزشک قلب خوب است ، چرا که پزشکی که از محل زندگی فرد دور باشد و برای نوبت ویزیت ماه ها در نوبت بمانید ، اصلا برای سلامت و بیماری قلبی شما مناسب نیست و ممکن است در این مدت بیماری شما وخیم شود .

پزشکان کلینیک قلب و عروق دکتر تپش ، با داشتن کارشناسانی با حوصله و زحمت کش در هر ساعت از شبانه روز به شما مشاوره می دهند و اولین نوبت را برای شما در نظر می گیرند تا در اولین فرصت نسبت به درمان بیماریتان اقدام شود .

در دسترس بودن محل کار پزشک

این مورد یکی از عوامل بسیار مهم در مراجعه به پزشک قلب خوب است . چرا که شخصی که از بیماری قلبی رنج می برد ، قطعا توانایی طی مسیر طولانی به منظور رسیدن به کلینیک قلب را ندارد .

به همین خاطر کلینیک دکتر تپش دسترسی مراجعین به کلینیک را بسیار آسان نموده است . به این صورت که کلینیک دکتر تپش در نزدیکی مترو شریعتی تهران قرار داشته و مراجعین از هر نقطه از تهران در کمترین زمان و بدون هیچ گونه استرس ، به محل کلینیک می رسند و توسط دکتر قلب خوب ویزیت می شوند .

ارتباط و مکالمه با پزشک

این مورد نکته مهمی است . در واقع اگر مکالمه و ارتباطی مناسب بین پزشک و بیمار نباشد ، بیمار نمی تواند ناراحتی و مشکلات خود را بیان کند . چرا که در اولین ارتباط ، بیمار قصد صحبت کردن و گفتن از درد قلب خود دارد و از پزشک انتظار دارد تا با حوصله به حرف او گوش داده و سپس مکالمه ای مؤثر را شروع کنند .

بنابر این اینکه پزشک قلب خوب چقدر به حرف شما گوش دهد وبه شماتوجه کند ، یکی از معیار های تشخیص و یافتن دکتر قلب خوب می باشد .

پزشکان کلینیک قلب دکتر تپش ، نقش یک همدرد را برای شما ایفا می کنند . این پزشکان دوره های روانشناسی و ارتباط با انسان ها را گذرانده اند و در برقراری ارتباط با انسان ها بسیار با دقت و باحوصله عمل می کنند ، چرا که می دانند خواسته یک بیمار از پزشک معالج ، فارغ از درمان ، گوش فرا دادن به مشکل بیمار است .

اعتبار ، مدرک و گواهینامه ها

یکی دیگر از معیار های یافتن دکتر قلب و عروق خوب ، بررسی مدارک ، اعتبار و گواهینامه او می باشد . پس بورد تخصصی پزشک خود را بررسی کنید تا متوجه میزان اعتبار او شوید و اعتماد شما نسبت به کار او بالاتر رود . شما می توانید گواهی نامه دکتر قلب خوب را از طریق اینترنت جستجو کرده یا از بیمارستان های محل فعالیت پزشک بپرسید .

پزشکان کلینیک قلب دکتر تپش دارای بورد تخصصی بوده و فارغ التحصیل از دانشگاه های برتر جهان می باشند.

سوال از پزشک عمومی یا پزشک خانوادگی

مسلما پزشکان عمومی نسبت به مردم عادی ، سروکار بیشتری با پزشکان دیگر دارند و افراد حاذق در حرفه اشان را می شناسند . هم چنین پزشک خانوادگی شما ، آشنایی بیشتری با مشکلات و سابقه بیماری خانوادگی شما دارد. بنابراین می توانند به شما کمک مؤثری در یافتن پزشک قلب خوب ، بهترین متخصص قلب و عروق و یا دکتر قلب خوب کند. پس پزشکان عمومی علاوه بر رصد سلامت عمومی می تواند در یافتن دکتر قلب خوب کمک کند.

کلینیک قلب دکتر تپش جزء کلینیک هایی است که حداقل یک بار به گوش پزشکان عمومی خورده است . پس آنها می تواندد با خیال راحت این کلینیک را به شما پیشنهاد دهند .

کار در بیمارستان های بزرگ

یکی دیگر از راه های یافتن دکتر قلب و عروق خوب ، بیمارستان محل کار پزشک می باشد . هرچه بیمارستان بزرگتر و معتبرتر باشد ، به معنای این است که افراد بیشتری برای درمان به آنجا مراجعه میکنند .بنابراین تبحر پزشک بالاترمی رود و پزشک قلب خوب را به همراه دارد .

پزشکان کلینیک قلب دکتر تپش ، دربیمارستان های برتر در حال فعالیت هستند و شما می توانید رضایت بیماران را از این پزشکان جویا شوید .

دیدگاهتان را بنویسید

اجرا شده توسط: همیار وردپرس