×

بهترین جراح قلب

همه ی ما میدونیم که قلب حیاتی ترین عضو بدنمونه و اگه قرار باشه روزی جراحی بشه باید بهترین جراح قلب رو براش پیدا کنیم.از طرفی انقدر تعداد دکترا زیاد شده که اعتماد کردن به هردکتری کار ساده و منطقی نیست!

حالا با این شرایط باید چیکار کنیم و چجوری بهترین متخصص قلب و عروق رو از بین میلیون ها دکتر پیدا کنیم؟

بهترین جراح قلب

راه حلش خیلی سادس،کافیه چند تا معیار رو در نظر بگیرید و با بررسیشون یک انتخاب درست رو انجام بدید .اینجاس که سوال پیش میاد این معیارهارو از کجا گیر بیاریم؟

خب شما به هدفتون رسیدین ما در این مقاله این معیارهارو براتون لیست کردیم تا با بررسی اون ها در سریعترین زمان ممکن جراح قلب خوب رو پیدا کنید.

شما می توانید برای آگاهی از تازه های درمان بیماری های قلبی و دیدن فیلم ها و مطالب آموزشی ، از طریق آیکون های سمت چپ وارد صفحه اینستاگرام ما شده و به صورت 24 ساعته با متخصص قلب در ارتباط باشید و سوالات خود را در میان بگذارید.

معیارهای انتخاب بهترین دکتر جراح قلب

  • صحت ادعا در تخصص
  • مهارت و تجربه
  • رضایت بیماران
  • خوش خلقی
  • در دسترس بودن
بهترین جراح قلب

صحت ادعا در تخصص

بهترین جراح قلب

بررسی این معیار رو جدی بگیرین و حتما از طریق جست و جو داخل گوگل و دیگران و بیمارستانایی که اون پزشک مشغول به طبابته،تحقیق کنین و از درستی و صحتش مطمئن بشید و ببنید که آیا اون پزشک در زمینه ی مشکل شما تخصص داره یا نه.بعد از بررسی این معیار برای انتخاب بهترین جراح قلب،در صورت مثبت بودن تحقیقاتتون وقت رو تلف نکنید و سریع برید سراغ بررسی معیار دوم!!

مهارت و تجربه

معیار دومی که باید برای انتخاب بهترین دکتر جراح قلب بررسی کنین،مهارت و تجربس! دلیل بررسی این معیار اینه که خیلی وقتا پزشک تخصص رو داره اما باتجربه نیست و مهارت لازم رو برای انجام عمل جراحی شما نداره. برای فهمیدن این موضوع میتونین از افرادی که پرسنل بیمارستان محل طبابت این پزشک هستن بپرسید و یا اینکه به مطبشون برید و با بیمارای داخل مطلب حرف بزنین!!

بهترین جراح قلب

اگه نتیجه تحقیقاتون برای انتخاب بهترین دکتر جراح قلب در این مرحله هم مثبت بود، بریم برای بررسی معیار سوم!

حواستون باشه قلب خیلی ارگان مهمیه،جراحیش رو دست افراد بی تجربه و کم مهارت ندین.وقت بذارید و بهترین جراح قلب رو پیدا کنید.

رضایت بیماران

خب به بررسی معیار سوم برای انتخاب بهترین جراح قلب خوش اومدین! در این مرحله دیگه به دکتر کاری نداریمو باید دنبال پیدا کردن بیماراش باشیم!

بهترین جراح قلب

کافیه به مطب یا بیمارستان اون پزشک برید و با کمی پرس و جو بیمارهارو پیدا کنین.از اینجا به بعد کار ساده میشه، سفره ی دلتونو برای بیمار باز کنید و مشکل قلبیتونو بهش بگید.از اون بپرسین که مشکل قلبیش چی بوده و از دکتر راضی بوده یا نه!این مرحله رو زیاده گویی نمیکنم چون میدونم خودتون میدونین چه چیزایی باید بپرسین و به خوبی از پسش برمیاین!!

این مرحله خیلی مرحله حساسیه اگر نتیجه مثبته تبریک میگم شما بیشتر راه رو برای انتخاب جراح قلب خوب اومدید و تا پیروزی و پیدا کردن نهایی راهی نمونده.

خوش خلقی

هممون میدونیم که اخلاق چقد مهمه چه در زندگی مشترک و چه در روابط اجتماعی و خانوادگی!

جراح قلب خوب،زمانی خوبه که خوش اخلاق باشه و با حوصله و صبر جواب سوالای بیمارهاشو بده.خیلی فرق هست بین پزشکی که با آرامش با بیماراش رفتار میکنه و پزشکی که قلب بیمار رو میاره تو دهنش و  از شرایطش میترسونتش!

بهترین جراح قلب

این موضوع انقدر مهمه که خود من یکی از اقوامم رو به دلیل ترس از بیماریش و برخورد تند پزشک معالجش از دست دادم! پس در این زمینه هم مطمئن بشید و بعد بهترین جراح قلب رو انتخاب کنین.

در دسترس بودن

اهمیت زیاد قلب باعث شده که در دسترس بودن پزشک هم معیار مهمی در انتخاب جراح قلب خوب بشه!

پزشک معالج باید در دسترس بیمار باشه تا اگه خدایی نکرده بیمار بعد از جراحی دچار مشکل شد سریعا به دادش برسه، چون قلبه دیگه شوخی بردار نیست هر غفلت کوچیکی ممکنه عمری پشیمونی به بار بیاره!

پس این معیارهم حتما قبل از انتخاب بهترین جراح قلب در نظر داشته باشین!

بهترین جراح قلب

علاوه بر اینکه معیارهای بالارو بررسی میکنین یادتون باشه درباره سابقه اون پزشک هم پرس و جو کنین!

ببینید سابقش خطای پزشکی مرگباری داشته یانه ! و اگر سابقه ی روشنی داشت بهش اعتماد کنید.

خلاصه اینکه قلبتون خیلی با ارزشه دست هرکسی ندید.در حد یکی دوساعت وقت بذارین و بهترین متخصص قلب رو پیدا کنین و یک عمر با آرامش و سلامتی به زندگیتون ادامه بدین!

کلینیک قلب دکتر تپش با دارا بودن انواع تست های تشخیصی و حاذق ترین پزشکان قلب و عروق ، شما را در رسیدن به قلبی سالم وزندگی آرام همراهی خواهد کرد.

شما می توانید جهت نوبت گیری از لینک های ارتباطی موجود در سایت استفاده نمایید.

همچنین برای آگاهی از تازه های درمان بیماری های قلبی و دیدن فیلم ها و مطالب آموزشی ، از طریق آیکون های سمت چپ وارد صفحه اینستاگرام ما شده و به صورت 24 ساعته با متخصص قلب در ارتباط باشید و سوالات خود را در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید