کلینیک قلب
دکتر تپش

بهترین متخصص نارسایی قلبی

یافتن بهترین متخصص نارسایی قلبی از اهمیت بالایی برخوردار است.زیرا نارسایی قلبی یک بیماری پیشرونده رایج است که می تواند ناراحت کننده ، ناتوان کننده و محدود کننده زندگی باشد. مدیریت نارسایی قلبی چالش برانگیز است زیرا بیماران اغلب از یک گروه سنی بالا هستند و ممکن است به حمایت اجتماعی نیاز داشته باشند.ما در این مقاله به بررسی نحوه ی یافتن بهترین دکتر نارسایی قلبی میپردازیم و لیستی از متخصصین برتر را در اختیارتان قرار میدهیم.

کلینیک قلب دکترتپش با دارا بودن انواع تست های تشخیصی و حاذق ترین پزشکان قلب و عروق ، شما را در رسیدن به قلبی سالم وزندگی آرام همراهی خواهد کرد.جهت نوبت گیری کلیک کنید.

متخصص نارسایی قلبی

 

نحوه ی یافتن بهترین متخصص نارسایی قلبی

بسیاری از افراد مسن مبتلا به نارسایی قلبی ، بیماری های طولانی مدت دیگری نیز دارند که به داروهای مختلف نیاز دارند.به همین دلیل انتخاب پزشکی که بهترین داروها را با کمترین تداخل با داروهای دیگر داشته باشد از اهمیت بالایی برخوردار است.همراه ما باشید تا بهترین راه حل برای یافتن متخصص نارسایی قلبی را در اختیارتان قرار بدهیم.

بررسی 4 معیار مهم برای انتخاب بهترین دکتر نارسایی قلبی

آسان ترین راه حل برای یافتن بهترین متخصص نارسایی قلبی نزد ماست.این راهکار چیزی جز بررسی 4 معیار زیر نمی باشد.پس اگر قصد انتخاب و مراجعه به متخصص قلب و عروق را دارید حتما 4 معیاری که در ادامه به آن میپردازیم را به دقت و باحوصله بررسی نمایید.

تخصص

با پرسش از دیگران و جست و جو در اینترنت از صحت تخصص پزشک مورد نظرتان مطمئن شوید. داشتن تخصص کافی مهم ترین معیار برای انتخاب یک شخص به عنوان بهترین متخصص نارسایی قلبی می باشد.

تجربه و مهارت

داشتن تجربه و مهارت کافی مراحل تشخیص و درمان نارسایی قلبی شما را آسان تر و سریعتر می نماید.پس پزشکی را برگزینید که بیماران زیادی را دیده باشد و تجربه کافی را به دست آورده باشند.

رضایت بیماران

از مهمترین و مشخص ترین معیارها برای تصمیم گیری در انتخاب بهترین متخصص نارسایی قلبی سنجش رضایت بیماران از مراحل درمان و میزان بهبودی شان می باشد.اگر پزشکی طبابت قابل قبولی نداشته باشد از میزان رضایت بیمارانش مشخص شده و کار را برای تصمیم گیری شما راحت تر می کند.

مجهز به تست های تشخیصی

بهترین متخصص نارسایی قلبی باید از انواع تست های تشخیصی به روز و پیشرفته استفاده نماید.زیرا استفاده از این روشها روند درمان بیماری تان را سریعتر و دقیقتر می کند.گزیده ای از این تست ها شامل موارد زیر می باشد:

نمونه برداری

ممکن است نمونه کوچکی از عضله یا بافت قلب گرفته و برای تجزیه و تحلیل به آزمایشگاه ارسال شود. این به تعیین میزان بیماری کمک می کند.

اکوکاردیوگرام

در اکوکاردیوگرام از امواج فراصوت برای تصویربرداری از ساختار و حرکت قلب استفاده می شود. این به شما اجازه می دهد تا پزشک نارسایی قلبی تعیین کند که مشکل چیست و عملکرد دریچه های قلب و عضله قلب شما را بررسی کند.

الکتروکاردیوگرام

نوار قلب ، نوار قلب یا EKG نیز نامیده می شود ، آزمایشی است که فعالیت الکتریکی قلب شما را در هنگام استراحت برای تعیین ریتم غیر طبیعی قلب ثبت می کند.

تست استرس متابولیک

تست استرس متابولیک یک تست ورزشی است که میزان اکسیژنی که شمای در حین ورزش مصرف میکنید را اندازه گیری می کند. این به شما اجازه می دهد تا پزشک  قلب تعیین کند که قلب شما چقدر شما را محدود می کند و آیا شما از پیوند قلب بهره مند می شوید.

تجزیه و تحلیل فشار

تجزیه و تحلیل میزان فشار ، میزان جریان خون از قلب را در طی هر ضربان اندازه گیری می کند

اشعه ایکس

با اشعه ایکس عکس های استخوان ها ، اندام ها و سایر بافت ها از اشعه خارجی تولید می شود. ما برای تشخیص بزرگ شدن قلب ، اشعه ایکس را در ناحیه قفسه سینه انجام می دهیم.

بهترین متخصص نارسایی قلبی باید به همه ی این تست های تشخیصی مشرف باشد و در صورت نیاز برایتان تجویز نماید.

لیست برترین متخصصین نارسایی قلبی

لیست چند عضو از برترین متخصصین  قلب و عروق به شرح زیر می باشد که شما میتوانید با کلیک بر روی نام هریک جهت نوبت گیری اقدام نمایید.

بهترین متخصص نارسایی قلبی

دکتر محمدرضا مبینی-متخصص قلب و عروق

دکتر هومان کاظمی-متخصص قلب و عروق

دکتر ریحانه شعبانی-متخصص قلب و عروق(کاردیولوژیست)

دکتر ابراهیم حاجی زاده-متخصص قلب و عروق (فوق تخصص اینترونشن)

ما با بررسی 4 معیار فوق به این لیست دست پیدا کردیم تا در روند یافتن بهترین متخصص قلب و عروق راه را برایتان آسان تر کرده باشیم.

پس اگر شما هم به مشکلات قلبی دچار شده اید کمی وقت بگذارید و معیارهای فوق را به دقت بررسی کنید و در صورت دارا بودن هر 4 معیار پزشک مورد نظرتان را به عنوان بهترین متخصص قلب و نارسایی قلبی برگزینید.

کلینیک قلب دکترتپش با دارا بودن انواع تست های تشخیصی و حاذق ترین پزشکان قلب و عروق ، شما را در رسیدن به قلبی سالم وزندگی آرام همراهی خواهد کرد.جهت نوبت گیری کلیک کنید.

شما می توانید برای آگاهی از تازه های درمان بیماری های قلبی و دیدن فیلم ها و مطالب آموزشی ، از طریق آیکون های سمت چپ وارد صفحه اینستاگرام ما شده و به صورت 24 ساعته با متخصص قلب در ارتباط باشید و سوالات خود را در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

اجرا شده توسط: همیار وردپرس