×

بهترین متخصص قلب در تهران

یافتن بهترین متخصص قلب در تهران و یافتن لیست پنج تایی بهترین کلینیک و متخصص قلب تهران

یافتن بهترین متخصص قلب در تهران به همراه لیست پنج کلینیک برتر قلب و عروق در نظرسنجی هجدهمین کنگره موسسه قلب سالم ایران که بتوانید به آن اعتماد کنید و در صورت ابتلا به بیماری های قلبی به او مراجعه کنید کار دشواری است و نیاز به طی مراحلی دارد.

همچنین لازم است به یک سری موارد در مورد پزشک قلب خوب اشاره کنیم .

پس به منظور مشاهده لیست پنج تایی کلینیک های برتر قلب و عروق و یافتن بهترین کلینیک قلب و عروق تا انتهای این گزارش با ما همراه باشید.

 

بهترین متخصص قلب در تهران

بهترین متخصص قلب در تهران چه کسی است ؟

 

بهترین متخصص قلب در تهران

بهترین متخصص قلب در تهران ، پزشکی است که یک سری آموزش ها را در خصوص درمان ، پیشگیری و تشخیص هر نوع بیماری قلبی و عروقی دریافت کرده باشد .

مراحل تحصیلی بهترین متخصص قلب در تهران

مراحل تحصیل برای دکتر قلب خوب در تهران به این صورت است که بعد از طی دوران مدرسه و مقطع پیش دانشگاهی ، گام بعدی را برای رفتن به دانشکده پزشکی بردارد.

رشته هایی که در دانشکده پزشکی مورد مطالعه قرار می گیرد :

رشته آناتومی و فیزیولوژی

ایمونولوژی

بیوشیمی

مطالعه عمل پزشکی و سلامت قلب و عروق

 

بهترین متخصص قلب در تهران

 

همچنین چرخش های بالینی که تخصص های پزشکی زیر را ارائه می دهند :

  • سرطان
  • روانپزشکی
  • زنان و زایمان
  • اطفال
  • جراحی عمومی

بعد از تحصیل در دانشکده پزشکی ، شخص باید یک دوره 4 ساله یا بیشتر را طی کند . این دوره رزیدنتی نام دارد . در این دوره فرد به مطالعه عملی و بالینی رشته تخصصی خود می پردازد .

پس از گذراندن این دوره فرد ، متخصص در رشته خود شناخته می شود . علاوه بر این پزشک متخصص می تواند برای ادامه تحصیل و رسیدن به درجه فوق تخصص اقدام کند .

وظیفه بهترین متخصص قلب و عروق در تهران

پزشکان مختلف همیشه لازم است برای تایید شدن بیماری قلبی و عروقی و راه های درمانی بیماری با یک متخصص قلب و عروق خوب مشورت کنند.

اگر یک بیمار به حمله قلبی، آریتمی یا نارسایی قلبی مبتلا باشد ، پزشکان و متخصص قلب خوب برای کمک به پزشک و بیمار و تصمیم در مورد شیوه درمان ، به تیم پزشکی بیمارستان دعوت می شوند.

پس از حضور بهترین متخصص قلب در تهران ، سریعا لازم است سابقه بیماری فرد و سابقه ارثی بیمار بررسی شود و با بیمار به خوبی صحبت شده و در مورد علائم بیماری او سوال شود .

بهترین متخصص قلب در تهران ، لازم است خیلی سریع تحقیقات و بررسی های لازم برای تصمیم گیری در مورد بهترین روش درمان بیماری قلبی و عروقی را انجام دهد .

بهترین متخصص قلب در تهران

روند تشخیص بیماری توسط بهترین متخصص قلب تهران

ممکن است بهترین متخصص قلب در تهران از بیمار بخواهد که اکوکاردیوگرام ، تست استرس ، آزمایش های خون و اشعه ایکس انجام دهد.

کلینیک قلب دکتر ضربان به منظور تشخیص بیماری قلبی شما ، از بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات استفاده می کند و مراحل تشخیص بیماری قلبی را به خوبی می گذراند . چرا که می داند اساس تصمیم گیری های بعدی وابسته به این مرحله است.

اکوکاردیوگرام

تست اکو برای قلب ، آزمایشی است که بیمار را آماده کرده و به اتاق اکو می برند. این اتاق دارای مانیتور و پروب های متصل به آن است . در این اتاق بیمار را رو به پشت یا کنار می خوابانند و قفسه سینه او را به ژلی مخصوص آغشته می کنند . این کار به این دلیل است که پروب متصل به مانیتور ، به آسانی روی سینه حرکت کند

 

بهترین متخصص قلب در تهران

پروب همان مبدل دستگاه اکوکاردیوگرافی است که امواجی که توسط امواج اولتراسوند تولید شده است ، بر روی پوست منتشر می کند .

این امواج از بافت های بدن عبور کرده و با عبور از هر لایه بدن ، بخشی از انرژی خود را از دست می دهد .

با از دست دادن انرژی ، هر بخش از امواج که انرژی خود را از دست می دهد به پروب بر می گردد و این وسیله امواج را جمع آوری می کند و آنها را به دستگاه اکو می رساند .

این امواج در دستگاه اکو به یک سری تصاویر متحرک تبدیل می شود .

بهترین متخصص قلب در تهران با بررسی این تصاویر می تواند بیماری قلبی ، انواع این بیماری ها و درمان لازم برای بیماری را مشخص کند و به شما در درمان هرچه سریعتر بیماری یاری کند .

هم چنین یکی دیگر از راه های تشخیص بیماری قلبی ، تست استرس می باشد .

تست استرس

این تست همان بررسی فعالیت قلب شخص بیمار در حین فعالیت بدنی است . برای این منظور بیمار بر روی دستگاه تردمیل قرار گرفته و راه می رود تا فعالیت قلب او ثبت شود . فعالیت شخص توسط سیم های متصل به دستگاه اکو ثبت می شود و نتایج توسط بهترین متخصص قلب و عروق در تهران بررسی می شود .

علاوه بر این در این مواقع آزمایش های خونی و اشعه ایکس مورد نیاز است .

بهترین متخصص قلب در تهران

اشعه ایکس از قلب و عروق خونی تصویر برداری می کند. بهترین متخصص قلب در تهران توانایی تشخیص میزان قند خون ، کلسترول ، چربی و دیگر بیماری ها به منظور تشخیص بیماری های قلبی را دارد .

علاوه بر این تست های تشخیصی بسیاری در کلینیک قلب و عروق دکتر تپش وجود دارد که شما می توانید با خیال راحت و بدون مراجعه به چندبن کلینیک و مرکز درمانی ، نسبت به تشخیص بیماری خود اقدام کنید.

بنابراین تشخیص بیماری مرحله ای بسیار مهم و پایه در ادامه روند درمان می باشد و در صورت تشخیص نادرست ، مراحل درمان زولانی تر شده و سلامتی بیمار به خطر می افتد .

پس بهترین متخصص قلب و عروق باید هزینه زیادی را صرف تجهیزات و تفسیر نتایج کند تا تشخیص بیماری دچار اشتباه و انحراف نشود .

مراحل درمان بیماری های قلبی عروقی

زمانی که بهترین متخصص قلب و عروق در تهران مراحل تشخیص را طی می کند ، نوبت به انتخاب بهترین روش درمان می رسد . گاهی اوقات ممکن است مشکل فرد بیمار با جراحی حل شود در این صورت پزشک قلب خوب او را به یک جراح قلب ارجاع می دهد .

علاوه بر این ممکن است متخصص قلب خوب به این نتیجه برسد که بهترین روش درمان استفاده از داروهاست . بنابر این بهترین و مؤثر ترین دارو ها را برای فرد بیمار تجویز می کند .

علاوه بر این ممکن است متخصص تغییر در سبک زندگی را به فرد پیشنهاد دهد . تغییر در سبک زندگی شامل تغییر در وزن بیمار ، ورزش ، استفاده از بهترین رژیم غذایی و کنترل استرس باشد .

در این صورت مراجعه به کلینیک تغذیه دکتر فرزاد و انتخاب متخصص تغذیه خوب ،  می تواند برای این دسته از افراد بهترین انتخاب باشد .

تست ورزش: در این تست، ریتم قلبی در هنگام فعالیت نمایش داده می شود تا عملکرد و محدودیت های قلبی اندازی گیری شود.

تخصص‌های پزشکان قلب و عروق به چند دسته تقسیم می گردد؟

بهترین تخصص‌های پزشکان قلب و عروق در تهران، تخصص های زیادی در حیطه ی تشخیص و درمان دارند.

به طور کلی افرادی که به صورت حرفه ای در این فعالیت می کنند به چند دسته تقسیم می شوند که در زیر به آنها اشاره می شود:

  • متخصصان قلب غیر مداخله گر
  • متخصص قلب و عروق مداخله گر
  • متخصص ریتم قلب یا الکتروفیزیولوژی

ویژگی های متخصصی قلب و عروق

 

بهترین متخصص قلب در تهران

 

بهترین متخصص قلب و عروق در تهران دارای مجوز پزشکی هستند و در حوزه تشخیص و درمان مشکلات قلبی عروقی تخصص دارند . همانطور که می دانید تمامی پزشک ها قبل از گرفتن مجوز در زمینه کاری خود به آموزش نیاز دارند ، چرا که این افراد با جان انسان ها سروکار دارند .

پزشکان کلینیک قلب دکتر ضربان با داشتن مجوز در زمینه کاری خود و گذراندن آموزش های گسترده ، محیطی کاملا علمی و قابل اعتماد را برای بیماران ایجاد می کنند .

دکتر قلب خوب یک سری وظایف دارد، از جمله :

اولین وظیفه و مسئولیت ، ارزیابی اولیه  وضعیت قلب مراجعه کننده و سالم بودن گردش خون فرد بیماراست. در این شرایط پزشک قلب خوب از انواع ابزار های تشخیصی مثل تست ورزش و … استفاده می کند .

همچنین پزشک لازم است در مورد سوابق پزشکی فرد و خانواده ، با حوصله از او سوال کند تا بتواند به بیمار کمک بیشتری کند .

علاوه بر این پیگیری مراحل درمان بیمار بخش مهمی از این رشته می باشد .بیماران که قلب آنها جراحی می شود و یا داروهای خاص برای آنها تجویز شده است ، نیاز به مراقبت های ویژه دارند . معمولا برای این دسته از بیماران یک برنامه غذایی و برنامه تمرینی برای جلوگیری از مشکلات آینده پیشنهاد می شود.

پرونده های این بیماران نگهداری شده و به مشاوران کلینیک تغذیه دکتر فرزاد ارجاع داده می شود .

 

حال در ادامه لازم است پنج کلینیک برتر قلب و عروق در نظرسنجی هجدهمین کنگره موسسه قلب سالم ایران را معرفی کنیم :

 

کلینیک قلب و عروق دکتر ضربان

کلینیک قلب و عروق دکتر حسامپوردر شیراز

کلینیک قلب و عروق دکتر تپش

کلینیک قلب و عروق دکتر ناصری بروجرد

کلینیک قلب و عروق دکتر کیانی کرج

شما می توانید با استفاده از این لیست ، به بهترین کلینیک های قلب و عروق دسترسی پیدا کنید و به راحتی از طریق ارتباط با مشاوران جهت مشاوره تلفنی اقدام کنند.

مشاوران کلینیک قلب دکتر ضربان شبانه روزی پاسخگوی شما عزیزان می باشند .

کلینیک قلب و عروق دکتر ضربان با ارائه انواع خدمات و تست های تشخیصی درمانی و هم چنین بهره مندی از بهترین دستگاه ها ، به شما در درمان بیماری های قلبی کمک می کند .

این کلینیک جزء بهترین کلینیک ها و متخصصین حاضر در این کلینیک جزء بهترین متخصص قلب و عروق در تهران هستند و تمام تلاش آنها بهره مندی از رضایت شا عزیزان می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید