کلینیک قلب
دکتر تپش

دکتر خوب برای واریس پا

پیدا کردن دکتر خوب برای واریس پا که واجد شرایط برای درمان باشد، همواره می‌تواند برای بیمار و همراهان وی چالش‌برانگیز بوده و نحوه انتخاب چنین پزشکی نیازمند بررسی دقیق و میدانی می‌باشد. خصوصا زمانی که پزشکان با تخصص‌های مختلف تلاش می‌کنند بیماری واریس را درمان نمایند. در این مقاله قصد داریم از نحوه انتخاب بهترین دکتر واریس پا و همچنین شاخص¬های موردنظر برای این گزینش سخن بگوییم و از ضرورت تجربه و مهارت وی برای رسیدگی فوری به این بیماری باهم گفت‌وگو کنیم.

Good-doctor-varicose-veins

دکتر خوب برای واريس پا چه ويژگی هايی دارد؟

بدون شک اگر به دنبال پزشک خوب مخصوص واریس پا هستید، احتمالاً دچار رگ¬های واریسی یا رگ¬های عنکبوتی شده¬اید که یک یا هر دو پای شما را درگیر کرده¬اند. وریدهای واریسی، سیاهرگ‌های بزرگی هستند که به‌طور غیرطبیعی در امتداد پاها برآمده¬اند و می‌توانند با علائم درد، ضربان، خستگی، گرفتگی، بی‌قراری، تورم یا تغییرات پوستی ظاهر شوند.
رگ¬های عنکبوتی هم سیاهرگ‌های کوچک‌تری هستند که معمولاً بدون علامت بوده و می‌توانند به رنگ قرمز، آبی یا ارغوانی باشند. این وریدها می‌توانند ناخوشایند باشند و باعث ناراحتی روحی یا علائم جسمی بیمار شوند.
یک پزشک خوب مخصوص واریس پا پزشکی است که سال‌ها در درمان انواع بیماری‌های ورید وقت گذاشته و تجربه کسب نموده است. او تلاش می‌کند از طریق روش‌های کم تهاجمی برای درمان وریدهای واریسی اقدام نماید و بیماران را به سمت جراحی با برش و… هدایت ننماید.
خیلی مهم است که برای انتخاب دکتر خوب برای واریس پا به دنبال متخصصی باشید که سال‌ها در مورد سونوگرافی، کاربردها و تفسیر داده‌های آن آموزش‌ دیده باشد. وی همچنین مدت‌های مدیدی را صرف یادگیری و درمانِ روند عارضه‌ای کرده که رگ‌های واریسی و نارسایی وریدی را ایجاد نموده است.
این دسته از پزشکان به‌طور ویژه آموزش ‌دیده‌اند و مجموعه مهارت‌هایی دارند که با نیازهای خاص در درمان بیماران مبتلا به وریدهای واریسی و نارسایی وریدی مطابقت دارد.

چرا بايد برای درمان رگ های عنکبوتی به دکتر خوب برای واريس پا مراجعه کنم؟

ازآنجایی‌که همیشه یک اختلال وریدی و ایجاد رگ‌های عنکبوتی توسط متخصص رگ درمان می‌شود، لذا تمام بیماران مبتلابه این بیماری که به دنبال درمان قطعی خود هستند درنهایت به یک پزشک خوب مخصوص واریس پا برای ارزیابی مشکلات وریدی خود نیاز دارند.
یک دکتر خوب برای واریس پا همیشه در حال فراگیری و توسعه جدیدترین شکل¬های درمانی این بیماری می‌باشد. او با انواع تصویربرداری ازجمله سونوگرافی، اشعه ایکس، سی‌تی‌اسکن، فلوروسکوپی و MRI آشنایی دارد و از روش‌های کم تهاجمی ازجمله ابلیشن، آنژیوپلاستی، استنت گذاری و بسیاری از روش¬های دیگر برای درمان واریس پا استفاده می¬کند.

از يک دکتر خوب برای واريس پا چه انتظاری بايد داشته باشم؟

هنگامی¬که نهایتاً تصمیم به انتخاب یک پزشک خوب مخصوص واریس پا گرفتید ممکن است این سؤال در ذهنتان ایجاد شود که در طول مشاوره اولیه با او چه انتظاری باید داشته باشید؟
هنگامی‌که با پزشک خوب برای واریس پا ملاقات می‌کنید او یک شرح‌حال و معاینه فیزیکی کامل برای بررسی عوامل خطر ابتلا به واریس ازجمله سابقه خانوادگی، سطح فعالیت بدنی، مدیریت وزن و نوع شغلی که دارید، انجام می‌دهد.
پزشک مذکور همچنین هرگونه سابقه قبلی لخته شدن خون را بررسی نموده و علائم ناشی از بیماری واریس پا را در شما واکاوی می‌نماید. یک پزشک خوب مخصوص واریس پا در طول معاینه فیزیکی، یافته‌های خود را با شما به اشتراک می‌گذارد و شدت و طبقه‌بندی بیماری واریس را برایتان توضیح می¬دهد.
علاوه بر این وی هرگونه تغییر پوستی را که ممکن است با رگ‌های واریسی شما مرتبط باشد ازجمله هایپرپیگمانتاسیون، لیپودرماتواسکلروز، درماتیت استاز و تشکیل زخم را به‌طور واضح با شما در میان می-گذارد. پزشک معالج همچنین با معاینه فیزیکی، اندازه و محل رگ¬های واریسی، کیفیت جریان خون در پاها و وجود هرگونه تورم را مستند می‌کند.
یک دکتر خوب برای واریس پا پس از معاینه فیزیکی، برنامه درمانی شما را بر اساس شدت بیماری انتخاب می‌نماید. این روش درمانی ممکن است یا بر مبنای مدیریت محافظه¬کارانه توصیه شود و یا اینکه یکی از روش‌های کم تهاجمی برای درمان باشد.
بد نیست بدانید که مدیریت محافظه¬کارانه شامل کاهش وزن، افزایش فعالیت بدنی، بالا بردن پاها و استفاده از جوراب‌های فشاری مدرج و داروهای ضدالتهابی غیراستروئیدی است و درمان‌های کم تهاجمی نیز شامل فرسایش با فرکانس رادیویی، فرسایش لیزر درون وریدی، اسکلروتراپی و … می‌باشد که توضیحاتی درباره هر یک از آن‌ها در ادامه متن ارائه می‌گردد.

ده درمان خانگی که يک دکتر خوب برای واريس پا توصيه می کند چيست؟

اگر فردی مبتلابه رگ‌های عنکبوتی شده باشد یک پزشک خوب مخصوص واریس پا برای کمک به مدیریت این بیماری و بهبود علائم آن، درمان‌های خانگی زیر را توصیه می‌کند:

1. ورزش کردن

ورزش منظم می‌تواند گردش خون را در پاها بهبود ببخشد و خون جمع شده در رگ‌ها را از انسداد خارج نماید. ورزش همچنین به کاهش فشارخون که یکی دیگر از عوامل مؤثر در ایجاد واریس است، کمک می‌کند. به همین دلیل یک دکتر خوب برای واریس پا ورزش را همواره مورد تأکید قرار داده و از بیماران خود می‌خواهد تمرینات کم ضربه زیر را مدام انجام دهند:

• شنا کردن
• پیاده‌روی
• دوچرخه‌سواری
• یوگا

2. پوشیدن جوراب‌های فشاری

جوراب‌های فشاری در اکثر داروخانه‌ها در دسترس هستند و می‌توانند با اعمال فشار به پاها و تقویت ماهیچه‌ها و سیاهرگ‌ها، خون را به‌خوبی به سمت قلب حرکت دهند.
3. استفاده از عصاره‌های گیاهی
مطالعات علمی نشان می‌دهد که عصاره شاه‌بلوط به کاهش درد، سنگینی و خارش پا در افراد مبتلابه نارسایی مزمن وریدی، کمک می‌کند.همچنین عصاره کاج دریایی و عصاره جاروب قصاب هر دو تورم پا را که اغلب با واریس همراه است، درمان می‌نمایند.
به همین خاطر بهترین دکتر واریس در تهران مصرف این‌گونه عصاره‌ها را در کاهش درد و تورم رگ‌های عنکبوتی مؤثر می‌داند. البته باید گفت که یک پزشک خوب برای واریس پا نحوه مصرف عصاره‌های گیاهی و اسانس‌ها را به این صورت پیشنهاد می‌کند که قبل از استفاده موضعی یا استفاده در دیفیوزر برای رایحه‌درمانی در روغن‌های حامل مانند روغن نارگیل یا زیتون، رقیق شوند.

4. تغییرات رژیم غذایی

غذاهای حاوی پتاسیم مانند بادام و مغز پسته می‌توانند با کاهش احتباس آب در بدن به درمان واریس کمک کنند. در عوض غذاهای نمکی یا غنی از سدیم می‌توانند باعث حفظ آب در بدن شوند؛ بنابراین کاهش مصرف غذاهای شور می‌تواند احتباس آب را به حداقل برساند و غذاهای سرشار از پتاسیم قادرند به کاهش احتباس آب کمک نمایند.
غذاهایی که پتاسیم بالایی دارند و یک دکتر خوب برای واریس پا مصرف آن‌ها را مدام توصیه می‌نماید، عبارتند از:

• بادام و پسته
• عدس و لوبیا سفید
• سیب‌زمینی
• سبزیجات برگ‌دار
• برخی از انواع ماهی‌ها مثل سالمون و تن ماهی

غذاهای حاوی فیبر به حرکت بهتر مواد غذایی در روده‌ها و جلوگیری از یبوست کمک می‌کنند تا هنگام استفاده از سرویس¬های بهداشتی، زور زدن دریچه¬های آسیب‌دیده را بدتر نکند. غذاهایی که فیبر بالایی دارند و مصرف آن‌ها همیشه مورد تأکید بهترین دکتر واریس در تهران می‌باشد، عبارتند از:

• آجیل، دانه‌ها و حبوبات
• جو، گندم و بذر کتان
• غذاهای سبوس‌دار

افرادی که اضافه‌وزن دارند بیشتر احتمال دارد واریس را تجربه کنند. بنابراین کاهش وزن اضافی می‌تواند فشار وارده بر رگ‌ها را کاهش دهد و تورم و ناراحتی را از بین ببرد.

5. مصرف فلاونوئیدها

یک پزشک خوب مخصوص واریس پا مصرف غذاهای حاوی فلاونوئید را برای کوچک شدن رگ‌های واریسی مناسب می¬داند، چراکه فلاونوئیدها گردش خون را بهبود می¬بخشند، جریان خون را حفظ کرده و احتمال تجمع آن را در رگ‌ها کاهش می¬دهند. آن‌ها همچنین به کاهش فشارخون در شریان‌ها کمک می‌کنند و می‌توانند رگ‌های خونی را شل کنند که تمام این‌ها می‌توانند رگ‌های واریسی را کاهش دهند.
غذاهای حاوی فلاونوئید عبارتند از:

• سبزیجات، ازجمله پیاز، فلفل دلمه‌ای، اسفناج و کلم بروکلی
• مرکبات، گیلاس، انگور، سیب و همچنین زغال‌اخته
• کاکائو
• سیر

6. داروهای گیاهی

مصرف داروهای گیاهی همچون سیر، فلفل هندی، نارون کوهی، سرکه سیب، شاه‌بلوط هندی، عصاره هسته انگور، جعفری و آلوئه‌ورا به دلیل خواصی که دارند به تقویت جداره رگ‌های خونی و بهبود گردش خون و نیز کاهش تورم در ساق پا و سایر علائم نارسایی مزمن وریدی کمک می‌کنند.
به همین دلیل یک دکتر خوب برای واریس پا در تهران همواره بیمارانش را به مصرف این داروهای گیاهی پیش از آنکه درمان‌های کلینیکی آغاز گردد، دعوت می‌نماید.

7. پوشیدن لباس‌های گشاد

پوشیدن لباس‌های تنگ به رگ‌ها فشار آورده و جریان خون را محدود می‌کند اما در عوض چنانچه فردی البسه گشاد برتن نماید گردش خون او به‌راحتی در تمام نواحی به‌ویژه در قسمت پایین بدن صورت خواهد پذیرفت. البته پوشیدن کفش‌های تخت به‌جای کفش‌های پاشنه‌بلند نیز قطعاً به درمان واریس در پاها کمک می‌کند.

8. بالا نگه‌داشتن پاها

بالا نگه‌داشتن پاها، در همان ارتفاع قلب یا بالاتر از آن به بهبود گردش خون کمک می‌کند. این وضعیت باعث کاهش فشار در رگ‌های پا می‌شود و نیروی جاذبه باعث می¬گردد گردش خون به سمت قلب سهل و آسان صورت پذیرد. ضمناً اگر فرد قرار است برای مدت طولانی بنشیند (مانند هنگام کار یا استراحت)، باید سعی کند پاهای خود را بالا نگه دارد یا حداقل در زمان استراحت برای چند دقیقه این کار را انجام دهد.

9. ماساژ

با توجه به اینکه ماساژ ملایم نواحی آسیب‌دیده به حرکت خون در وریدها کمک می‌کند لذا برای این منظور فرد می‌تواند از روغن‌های مرطوب‌کننده برای اثر بیشتر و مطلوب‌تر ماساژ استفاده نماید. بسیار مهم است که از فشار دادن مستقیم وریدها اجتناب نمایید زیرا ممکن است به بافت‌های شکننده آسیب برساند و منجر به خونریزی شود.

10. حرکت کردن

از نشستن طولانی‌مدت خودداری کنید و اگر ناچار هستید به اقتضای شغل خود برای مدت طولانی یکجا بنشینید، باید لحظاتی بلند شوید، حرکت نمایید یا مرتباً موقعیت خود را تغییر دهید تا جریان خون روان باشد. همچنین بهتر است از نشستن با پاهای ضربدری خودداری شود زیرا این کار می‌تواند جریان خون را در پاها محدودتر نموده و موانعی را در مسیر گردش خون ایجاد نماید.

يک دکتر خوب برای واريس پا در تهران اين بيماری را چگونه درمان می کند؟

هرچند درمان‌های مختلفی برای واریس پا وجود دارد اما یک پزشک خوب مخصوص واریس پا در تهران تلاش می‌کند این بیماری را بدون انجام جراحی و با روش‌های کم تهاجمی‌تر معالجه نماید. در اینجا لازم است پیش از معرفی شیوه‌های درمانی یک پزشک خوب برای واریس پا در تهران، توضیح کوتاهی درباره جراحی رگ‌های واریسی ارائه ‌کنیم.
جراحی واریس پا به‌طورمعمول تحت بیهوشی عمومی انجام می‌شود و جراحی هر پا حدود یک ساعت طول می‌کشد. قبل از عمل، پزشک معالج رگ‌های واریسی را با یک‌قلم ضد آب علامت‌گذاری می‌کند و مشخص می‌نماید که رگ‌های واریسی در کجا هستند.
در طی فرآیند جراحی، سیاهرگ مشکل‌دار از طریق یک برش در کشاله ران یا پشت زانو از بدن خارج می‌شود. البته برای برداشتن کامل ورید، ممکن است لازم باشد چندین برش کوچک در طول ساق پا ایجاد شود. در مرحله بعد برش‌ها را بخیه می‌زنند و با یک‌ پانسمان می‌پوشانند.
بعد از عمل، معمولاً بیمار همان روز به خانه می‌رود. بااین‌حال، اگر پزشکِ جراح احساس کند که ادامه حضور فرد جراحی‌شده در مرکز درمانی لازم می‌باشد، ممکن است از او بخواهد که یک‌شب دیگر بستری باشد.
قبلاً هم اشاره شد که پیش از رجوع به درمان‌های کلینیکی، ممکن است درمان‌های خانگی مانند پوشیدن جوراب‌های فشاری ساق بلند، انجام ورزش‌های منظم، کاهش وزن، بالا گرفتن پاها، مصرف گیاهان دارویی و… بتواند به‌طور موقت ظاهر رگ‌های واریسی را بهبود ببخشد اما همان¬گونه که گفته شد چنانچه این شیوه‌ها در مداوای پاهای واریسیِ بیمار مؤثر نبودند، یک پزشک خوب برای واریس پا در تهران درمان‌های زیر را در دستور کار قرار داده و به فراخور مشکل بیمار یکی از آن‌ها را عملیاتی می‌نماید:

1. درمان با فوم اسکلروتراپی

یک پزشک خوب مخصوص واریس پا ممکن است برای معالجه رگ‌های عنکبوتی، درمان تزریقی (اسکلروتراپی) را برای بیمار انجام دهد که شامل تزریق یک ماده شیمیایی به داخل سیاهرگ برای بسته شدن کامل آن است تا دیگر خون حمل نشود. این درمان را فقط می‌توان در رگ‌های کوچک‌تر استفاده کرد. اگرچه می‌تواند ظاهر پاهای بیمار را بهبود بخشد اما ممکن است همچنان با درد همراه باشد. پس از تزریق، باید سه تا شش هفته جوراب فشاری ساق بلند بپوشید.

2. درمان لیزر درون وریدی

در این روش که یک پزشک مناسب برای واریس پا در تهران از آن برای درمان بیمارانش استفاده می‌نماید، ابتدا یک لوله نازک (نخ لیزر) از طریق یک برش کوچک به داخل ورید وارد می‌شود.
سپس پروب لیزری ورید را از داخل گرم کرده و باعث بسته شدن آن می‌شود.
این کار با بی‌حسی موضعی انجام می¬گردد. به این معنی که فقط ناحیه تحت درمان بی‌حس می‌شود و عملاً بیمار هیچ دردی احساس نمی‌کند. این درمان روی یک ‌پا حدود چهل‌وپنج دقیقه تا یک ساعت طول می‌کشد. پس از درمان، یک تا دو ساعت در بخش سرپایی می‌مانید و پس‌ازآن هفت‌ تا ده روز از بانداژ حمایتی استفاده می‌کنید.

3. فرسایش بسامد رادیویی

برای اجرای این روش کم تهاجمی توسط یک دکتر خوب برای واریس پا در تهران، در مرحله اول یک لوله نازک در ورید بالا یا زیر زانو وارد می‌شود. این لوله انرژی فرکانس رادیویی را به دیواره سیاهرگ می‌رساند و باعث فروپاشی و بسته شدن آن می‌گردد.
پس از بسته شدن ورید، رگ‌های سالم دیگر کنترل می‌شوند. البته ممکن است مقداری کبودی وجود داشته باشد اما برای رفع آن بیمار باید هفت ‌تا ده روز پس از عمل جوراب ساق بلند بپوشد. به‌طورکلی می‌توانید این درمان‌ها را به‌صورت سرپایی انجام دهید.

بهترين دکتر واريس در تهران و برترين دکتر زن برای واريس چه کسی است؟

متخصص ورید پزشکی است که کار خود را وقف درمانِ واریس و سایر مشکلات سیاهرگی می‌نماید. در این قسمت از مقاله 10 نکته کلیدی را که باید هنگام انتخابِ بهترین دکتر واریس در تهران و برترین دکتر خانم برای واریس در نظر بگیرید، شرح داده می‌شود و به شما کمک می‌کند تا بهترین پزشکان واریس در تهران و برترین دکتر خانم برای واریس را پیدا نمایید.
لازم به یادآوری است که جنسیتِ متخصص برگزیده، باعث تفکیک شاخص‌های انتخاب آن‌ها نخواهد بود و لذا یک دکتر زن برای واریس نیز می‌تواند مشمول این ویژگی‌ها باشد:

1. آموزش و صلاحیت

یک دکتر خوب برای واریس پا به‌طور منحصربه‌فردی برای تشخیص و درمان بیماری‌های ورید و عروق آموزش ‌دیده است. او پزشکی است که حرفه خود را وقف دریافت تخصص رگ و عروق نموده و در مورد درمان واریس و مشکلات وریدی آموزش‌های خاص و دقیقی دریافت کرده است.

2. تجربه

تجربه و پیشینه بهترین دکتر واریس در تهران به‌گونه‌ای قابل‌توجه می¬باشد که هر بیماری را ترغیب می‌نماید که برای درمان واریس پای خود به وی مراجعه نماید. چنین پزشکی صدها و یا شاید هزاران بیمار مبتلا به واریس و مشکلات رگ را درمان کرده‌ است و به‌طور میدانی با روش‌های نوین درمانی این بیماری آشنا می‌باشد و در تشخیص علت ایجاد واریس پا سرعت عمل شگفت‌انگیزی دارد.

3. مهارت‌ها

بدون تردید هنگامِ انتخاب بهترین پزشکان واریس در تهران خیلی مهم است که در او مجموعه مهارت‌های لازم دیده شود. به‌گونه‌ای که قادر باشد با در اختیار داشتن دانش و تسلط بر گزینه‌های مختلف برای معالجه واریس، معقول¬ترین و بهترین گزینه را انتخاب و به بیمار پیشنهاد نماید. بهترین دکتر واریس در تهران و همچنین برترین دکتر زن برای واریس علاوه بر مهارت در درمان رگ‌های عنکبوتی، در مراقبت از ورید و پیشگیری از بروز واریس پا تبحر داشته و می‌توانند مراجعین خود را در این مسیر به‌خوبی راهنمایی نمایند.

4. تمرکز و تخصص

اگر حتی همه شاخص‌ها بین پزشکان مختلفِ رگ‌های وریدی برابر باشند، منطقی است پزشکی را به‌عنوان یک دکتر خوب برای واریس پا انتخاب ¬کنیم که تنها بر رگ‌ها و بیماری‌های وریدی تمرکز نموده و به‌جای چند تخصصی بودن تمام تخصص و اندیشه خود را بر رفع اختلالات وریدها متمرکز سازد و از پراکنده‌کاری بپرهیزد.

5. قضاوت

مسلماً داشتن قضاوت خوب برای همه پزشکان یک الزام غیرقابل‌انکار است اما این شاخص مهم برای بهترین دکتر واریس در تهران بسیار ضروری¬تر می‌باشد چراکه با توجه به تعداد گسترده بیمارانی که تحت تأثیر رگ‌های واریسی و مشکلات ورید قرار گرفته‌اند، وجود گزینه‌های متعدد و تفاوت‌های ظریف بین روش‌های مختلف درمانی، باعث می‌شود که قضاوت صحیح و تیزبینی بالینی به‌عنوان یکی از شاخص¬های برجسته یک پزشک خوب برای واریس پا محسوب گردد.

6. شهرت

بهترین پزشکان واریس در تهران از شهرت و آوازه خوبی برخوردار می‌باشد و این موضوع را می‌توان توسط منابع مختلف بررسی نمود (از طریق سؤال از مراجعین و بیماران قبلی، مطالعه کامنت‌های ارسالی در سایت آن پزشک، پرس‌وجو از مراکز درمانی و…). برای انتخاب بهترین دکتر زن برای واریس نیز همین شهرت و نام‌آوری از الزامات ضروری می‌باشد.

7. تعهد به تعالی

آنچه واضح و مبرهن است یک دکتر خوب برای واریس پا همواره متعهد به برتری می¬باشد و همیشه گزینه‌ای را برای بیمار برمی¬گزیند که بهترین و عالی‌ترین نتیجه را در راه درمان یا مراقبت از وریدهای او کسب نماید.
بهترین دکتر واریس در تهران همچنین برای خود مسئولیت اجتماعی قائل است که تمام توانش را به کار گیرد تا افراد جامعه از این بیماری به دور باشند و تا جایی که برایش امکان دارد به روشنگری درباره خطرات واریس پا و راه‌های پیشگیری از ابتلا به آن می‌پردازد نه اینکه تنها به فکر درمان و اخذ پول از بیماران خود باشد.

8. موقعیت مکانی و دسترسی

یک دکتر خوب برای واریس پا در تهران در مکانی کار می‌کند که هم ازنظر جغرافیایی و هم ازنظر فیزیکی در دسترس باشد، چراکه برخی از افراد به چندین روش درمانی برای واریس پای خود نیاز دارند و لذا ترددهای مستمر به مطب هم می‌تواند زمان‌بر باشد و هم هزینه‌های مضاعف را برای او به همراه دارد.
همچنین وجود پارکینگ در مرکز یادشده به‌خصوص در شهر بزرگ و پرازدحامی همچون تهران، یکی از شاخص¬های انتخاب یک پزشک خوب برای واریس پا خواهد بود.

9. امکان ارتباط آسان برای قرار ملاقات

یکی از معیارهای دیگر یک پزشک خوب برای واریس پا سهولت ارتباط¬گیری با پزشک یادشده جهت انجام مشاوره¬های لازم و نیز فراهم بودن شرایط مناسب برای اخذ نوبت از مرکز موردنظر با استفاده از تلفن، سامانه¬های آنلاین، سایت و… می‌باشد.

10. حداقل زمان انتظار

ازآنجایی¬که به‌کارگیری شیوه‌های پزشکی و اعمال روش‌های درمانی برای بهبود واریس پا قدری زمان‌بر می‌باشند، لذا بهترین دکتر واریس در تهران به‌وقت بیمار اهمیت داده و برای آغاز فرآیند درمان وی در کمترین زمان ممکن اقدام می‌کند.

سخن آخر

اینکه واریس پا چه عوارض و رنج‌هایی برای مبتلایان به این بیماری به همراه دارد و افراد یادشده چگونه با سختی و مرارت راه می‌روند موضوعی غیرقابل‌انکار و مشخص می‌باشد و لذا انتخاب دکتر خوب برای واریس پا مهم‌ترین اتفاق زندگی یک فرد مبتلا به واریس خواهد بود که ما در این مقاله معیارها و شیوه برگزیدن چنین پزشکانی را به‌تفصیل ذکر نمودیم.
اگر از درد واریس پای خود آزرده‌خاطر شده‌اید و یا رگ‌های عنکبوتی، ظاهری ناخوشایند را به پاهای شما بخشیده است می‌توانید از طریق شماره تلفن‌های مندرج در بخش تماس با ما، همکاران این مرکز را در جریان مشکل خود قرار دهید تا در کمترین زمان ممکن امکان حضور شما در کنار بهترین متخصصین رگ‌های خونی مرکز به‌منظور بهره‌مندی از درمان‌های کم تهاجمی فراهم گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

اجرا شده توسط: همیار وردپرس