کلینیک قلب
دکتر تپش

متخصص واریس تهران

متخصص واریس تهران، بهترین گزینه برای جلوگیری از آمبولی و سکته قلبی

واریس یکی از شایع ترین بیماری‌ های پوستی بوده که اکثرا افراد مسن  و برخی نوجوانان را درگیر خود می کند اما در بسیاری از موارد بیشترین کسانی که دچار واریس می شوند افرادی هستند که در خانواده فرد مبتلا به واریس داشته اند، با این وجود ابتلا به واریس زیاد بوده زیرا بیماری واریس می تواند ژنتیکی باشد و ما تلاش کرده ایم با نگارش مقاله و معرفی متخصص واریس تهران و تمامی نکات مورد نیاز در رابطه با واریس و معرفی دکتر واریس پا خیال شما را در رابطه با درمان سریع واریس آرام سازیم؛ پس تا پایان مقاله همراه ما باشید.

متخصص واریس تهران

واریس چیست؟

همان طور که قبلا در مقاله آن اشاره کردیم واریس یکی از شایع ترین بیماری‌ عروقی و پوستی انسان به شمار می رود و شمار مبتلایان بین بیست یا ده درصد می باشد، سیاه رگ های واریسی چون رگ هایی دراز گشاد شده و مانند کلافی پر پیچ و خم در سطوح درونی اندام تحتانی دیده می شوند رگ های واریسی بزرگ برجسته و قابل لمس، بزرگ و دراز می باشند تا حدی که گاهی قطر بالاتر از چهار میلی متر پیدا و شکل گیری آن هم تا حدی علت به شیوه کار سیاه رگ بستگی دارد؛ اغلب بیشترین میزان شیوع واریس در زنان بوده و سنین بین چهل تا چهل و نه سال به واریس مبتلا می شوند.

برای بعضی افراد سوال به وجود می آید، که واریس در حقیقت چیست و چگونه بوجود می آید؟ واریس سیاه رگ های خونی بوده که کار جمع آوری خون را برای تمامی اندام های بدن به عهده دارد و آن را به سمت قلب هدایت می کند، واریس همان رگ های نازک و ریز هستند، که گاهی زیر پوست قابل مشاهده بوده و بسیاری در خانم ها قابل مشاهده بوده و مردان کمتر دچار واریس می شوند.

ابتلا به واریس می تواند مشکلات بیرونی هم داشته باشد، ولی بیشتر ابتلا به واریس می تواند شامل افرادی شامل سابقه خانوادگی، سن، جنسیت، بارداری، کمبود تحرک، چاقی و… باشد. سابقه خانوادگی از جمله افرادی که بیشترین سابقه ابتلا به واریس دارند از طریق ژنتیک بوده، اگر فردی در خانواده به واریس دچار شده باشد مبتلا به واریس را بر سایر افراد خانواده نیز افزایش می دهد.

مورد دیگر نیز چاقی است، اگر فردی افزایش وزن داشته باشد به رگ ها فشار وارد می شود و طی مدتی واریس تشکیل می شود. یا نداشتن تحرک، اگر تحرک لازمه را نداشته باشید و زیاد بنشینید باعث می شوید بر رگ ها فشار وارد شود و گردش خون به مشکل بر بخورد.

بهتر است از نشستن طولانی مدت، ایستادن زیاد بر روی پاها خودداری شود زیرا با اینکار از فشار وارده کاسته می شود و احتمال ایجاد واریس هم کم می شود؛ همین طور مراجعه به متخصص واریس تهران که امکانات ویژه ای برخوردار بوده نیز در روند بهبودی موثر واقع می شود.

علائم واریس را نام ببرید؟

حال که می دانید واریس چیست؟ بهتر است علائم واریس را هم بدانید تا اگر دچار واریس شدید برای معالجه آن هر چه سریع تر به دکتر یا متخصص واریس تهران  مراجعه کنید، زیرا واریس را نمی توان شوخی گرفت و از آن با بی تفاوتی رد شد! باتوجه به فعالیت روزانه و جم و جوش ما در طول روز شاید علائم واریس را با خستگی اشتباه بگیریم یا برعکس بخاطر فعالیت زیاد در طول روز علائم واریس را با بدن درد در اثر فعالیت زیاد اشتباه بگیریم، بخاطر همین اشتباهات کوچک کوشیده ایم تا به طور ساده علائم واریس را در اختیار شما قرار دهیم، باتوجه به گفته های بالا، واریس پا رگ های نازک و ریز هستند و جمع آوری خون را برای تمامی اندام ها و هدایت آن ها به سمت قلب را بر عهده دارند، واریس از یک درد خفیف و نامعلوم و احساس خستگی در پاها شروع می شود.

این درد ناشی از این است که سیاه رگ ها روز به روز بیشتر دچار گرفتگی می شوند و اگر فردی که این علائم را دارد برای بهبودی اقدام نکند سیاه رگ های درون پاهایش روز به روز دچار گرفتی می شوند و در نتیجه بسته می شوند، این بسته شدن باعث می شود رنگ پا تغییر کرده و ورم کند؛ که بسیار دردناک است.

درمان واریس توسط متخصص

برای درمان واریس بهتر است، به متخصص حاذق و کار بلد  متخصص واریس تهران مراجعه کنید تا روند بهبودی را به طور کامل طی کنید، ما انواع راه درمان برای واریس داریم که می توانید با انجام آن بهبودی را از آن خود کنید، متخصص واریس تهران و فوق تخصص واریس در تهران  با آموزش های مختلفی که دیده است واریس شما را بررسی می کند و اگر بیماری شما از نوع بیماری های عروقی وخیم باشد متخصص واریس تهران یا فوق تخصص واریس تهران برای درمان جراحی، میکرو اسکلروتراپی، لیزر درمانی و… را پیشنهاد می کند، اما برخی واریس هم وجود دارند که با رعایت توصیه های کوچک درمان می شوند و نیازی به جراحی و… ندارند یا حتی با ورزش، پیاده روی، دوچرخه سواری و یک سری داروهای طب سنتی بتوان واریس را درمان کرد که ما در مقاله قبلی به آن اشاره کردیم و می توانید با مطالعه آن البته زیر نظر دکتر متخصص واریس در تهران استفاده نمایید، زیرا واریس دارای بافت های شکننده می باشد و اگر فشار مستقیم و… وارد کنید ممکن است آسیب دیده و دچار مشکلاتی شوید. همین طور اگر امکان تهیه وسایل ورزشی را ندارید می توانید در خانه و جایی که کسی نباشد ورزش هایی بدون نیاز به وسیله خاصی انجام دهید و به بهبودی سریع خود کمک کنید.

 

 

متخصص واریس تهران

بیماری واریس را باید جدی گرفت زیرا از اهمیت بالایی برخوردار است و کسانی که دچار واریس شده اند و به آن بی توجه هستند باید بدانند جدی نگرفتن واریس و مراجعه نکردن به متخصص واریس تهران، عوارضی را می تواند بدنبال داشته باشد! زیرا پس از گذشت زمانی نسبتا محدود رگ ها بسته می شوند و خون رسانی را دچار مشکل می کنند، حتی پوست پا حالت زشتی به خود می گیرد.

اغلب بانوان از این مشکل دچار یاس و ناامیدی می شوند، اما باید گفت هیچ جای نگرانی ندارد اگر به موقع برای درمان واریس به متخصص واریس تهران مراجعه کنید می توانید از پوستی صاف و بدون مشکل برخوردار باشید، البته هر متخصصی نمی توان مراجعه کرد، همه شما عزیزان با مشکل اینکه برای واریس چه دکتر متخصص واریس پا در تهران و متخصص واریس تهران باید مراجعه کنید؟ رنج می برید و بدنبال متخصص در رابطه با واریس هستید؛ برای درمان واریس باید به یک متخصص جراح عروق متخصص مراجعه کنید و جای هیچ نگرانی نیست زیرا ما کوشیده ایم با نگارش مقاله شما را با پزشکان سایت دکتر تپش مهارت بالای در راستای درمان واریس دارند آشنا سازیم، بهترین متخصص واریس در تهران را می توان با نگاه به سایت دکتر تپش پیدا نمود، پزشکان سایت دکتر تپش با بررسی واریس و انجام یک سری آزمایشات تصمیم می گیرد برای شما چه درمانی مناسب است.

پزشکان سایت دکتر تپش برای درمان سیستم عروقی آموزش دیده و از مهارت های بالایی برخوردار است، شما با مراجعه می توانید با انجام روش هایی مانند اسکلروتراپی، جراحی لیزر، جراحی اندوسکوپیک، میکرو اسکلروتراپی، جراحی فلبکتومی و… انواع روش هایی هستند که دکتر عروق با راه کارهای تخصصی واریس را درمان و بهبودی را برای شما به ارمغان می آورند.

امکانات متخصص واریس تهران

کلینیک های درمانی و متخصص واریس تهران از امکانات ویژه ای برخوردار هستند و بهترین امکانات درمانی را در اختیار بیماران خود قرار می دهند، زیرا متخصصین تهران بهترین امکانات را از تمامی جهات برخوردار هستند، همین طور لوازم بروز و مطرح که در کم ترین زمان ممکن بهبودی را به ارمغان می آورند، از جمله امکانات متخصص واریس تهران لیزر درمانی برای از بین بردن واریس است.

یا رادیو فزکوئنسی و… که بسیار در درمان بیماری واریس موثر واقع می شوند و شما می توانید با مراجعه به کلینیک پزشکان دکتر تپش از بیماری واریس به طور کامل راحت شوید و دیگر نگران تورم، تغییر رنگ پوست و زشتی پوست خود نباشید. درمان به صورت پیشرفته بوده و هیچ جای نگرانی و ترس ندارد و شما می توانید با خیال آسوده برای درمان پیش قدم شوید و بهبودی را از آن خود کنید. به طور مثال ما سه نوع از شیوه درمان بیماری واریس پا را برای شما بیان کرده ایم.

درمان اسکلروتراپی واریس

در این روش پزشک متخصص معالج درمان خود را به صورت دارویی انجام می دهد، یعنی متخصص واریس تهران دارو را داخل رگ تزریق می کند و دهانه رگ را بسته می کند این جلسات دو تا شش جلسه طول می کشد و فواصلش هشت تا دوازده هفته بوده و بیمار با مراجعه به پزشک و انجام شیوه درمان دارویی جلوی واریس را می گیرد که عوارضی را هم به دنبال دارد، عوارضی همچون تغییر رنگ رگ های درمان شد و ایجاد زخم پوستی و شبکه عروقی جدید در محل واریس است.

درمان واریس توسط لیزر

لیزر برای درمان دور مچ پاها و بیمارانی که در روش اسکلروتراپی دچار عارضه شده اند بوده، لیزر ها برحسب قطر و عمق رگ متسع بکار می روند، البته چند جلسه درمان طی یک و دو ماه نیاز دارد، که در این روش رگ غیر طبیعی نابود شده و تا یک هفته محل مورد نظر کبود و قرمز می ماند.

در مراقبت بعد از لیزر لازم است با پزشک خود صحبت کنید! البته خود پزشک متخصص، متخصص واریس تهران  پس از انجام لیزر واریس می گوید بیست و چهار یا هفتاد و دو ساعت بعد از انجام لیزر واریس مجددا مراجعه فرمایید تا جهت بسته شدن یا بسته نشدن رگ مورد نظر را به دستگاه درمان بررسی شود، که با امکانات پیشرفته بهبودی را سریع تر برای شما به ارمغان می آورد. با توجه به تاکیدات بسیاری که در رابطه با درمان واریس شده است باید بدانید چقدر این کار حیاتی بوده و اگر جدی گرفته نشود عوارضی بدنبال دارد پس با مراجعه به یک متخصص واریس تهران و همچنین بررسی امکانات موجود در کلینیک برای درمان خود اقدام نمایید که ما باتوجه به تمامی نکات پزشکان سایت دکتر تپش را که از مهارت بالایی برخوردار هستند و امکانات ویژه ای را در اختیار شما قرار می دهند را معرفی می نماییم.

دکتر متخصص واریس تهران

برای درمان واریس پا نمی توان به هر کلینیک درمانی اعتماد کرد زیرا ممکن است با کوچک ترین اشتباهی باعث به خطر انداختن جان شما شوند یا مشکلات جسمانی را برای شما بوجود آورند و بهتر از قبل از مراجعه به دکتر حتما رزومه کاری دکتر متخصص واریس تهران را بررسی و بهترین آن را انتخاب کنید.

اگر هم در پیدا کردن متخصص واریس تهران یا دکتر متخصص واریس تهران دچار مشکل و دودلی شده اید هیچ نگران نباشید ما پزشکان مجرب سایت دکتر تپش را داریم که با مهارت ها و امکاناتی که در اختیار دارند واریس شما را به بهترین روند ممکن درمان می کنند، زیرا متخصص واریس تهران برای درمان واریس آموزش دیده اند و تمامی اصول درمانی را به طور تخصصی می دانند آن ها باتوجه به آموزشات مختلفی که دیده اند واریس شما را بررسی و مراقبت های اولیه را توصیه می کنند که اگرجواب نگرفتید و واریس شما شدت گرفت، متخصص واریس می کوشند با روند درمان های دیگر آن را برطرف سازند.

دکتر متخصص واریس تهران باتوجه به امکانات رفاهی موجود و آموزشات مختلفی را می بینند از کمک های اولیه و روزمرگی گرفته تا میانسالی ادامه دارد، شما را راهنمایی و هدایت می کنند. متخصص با درمان های دارویی و درمان های خانگی برای شروع درمان واریس اقدام می نمایند و اگر واریس شما حاد باشد راه های درمانی مانند لیزر، میکرو اسکلروتراپی و… را پیشنهاد می کنند.

متخصص واریس پا تهران

باتوجه به نکات گفته شده بالا متخصص واریس پا تهران باتوجه به امکانات رفاهی موجود و آموزشات مختلفی را می بینند از کمک های اولیه و روزمرگی گرفته تا میانسالی ادامه دارد، شما را راهنمایی و هدایت می کنند. متخصص واریس پا تهران  با درمان های دارویی و درمان های خانگی برای شروع درمان واریس اقدام می نمایند و اگر واریس شما حاد باشد راه های درمانی مانند لیزر، میکرو اسکلروتراپی و… را پیشنهاد می کنند.

البته شما می توانید با مراجعه به کلینیک دکتر تپش و بهره مندی از امکانات و مشاوره پیش از درمان و صحبت با پزشکان سایت دکتر تپش بخشی از نگرانی های خود را کاهش دهید. زیرا متخصص واریس پا تهران یکی از بامهارت ترین متخصصین بوده و امتیازات ویژه ای برخوردار هستند.

متخصص عروق، متخصص پوست یا جراح پوست زیبایی و مو، متخصص اینترونشنال رادیولوژی و… بهترین متخصص واریس پا هستند که با آموزش های مختلف و مهارت بالایی که دارند واریس پا را درمان می کنند. متخصص واریس پا تهران دارای دانش پیشرفته و تخصص بالا در زمینه تشخیص بیماری های عروقی بوده و با استفاده از روش های پیشرفته غیرتهاجمی مانند سونوگرافی، ام آر آی، سی تی اسکن و… بیمارهای پیچیده و مشکل و همین طور بیماری های عروقی مزمن را درمان می کنند.

فوق تخصص واریس در تهران

همان طور که گفتیم بیماری واریس یکی از شایع ترین بیماری‌ پوستی بوده و اگر برای درمان اقدام ننمایید ممکن است پس از مدتی دچار عوارضی بشوید، زیرا واریس اگر شدت پیدا کند با درد، تورم شدید و تغییر رنگ پوست همراه است، حتی ممکن است باعث لخته شدن خون در سیاه رگ ها شود، پس بهتر است بری درمان واریس به یک پزشک فوق تخصص مراجعه کنید تا واریس را درمان نماید.

پزشکان زیادی برای درمان بیماری های عروقی، متخصص واریس تهران یا فوق تخصص واریس در تهران وجود دارد، که می توانند بیماری واریس را بهبود بخشند زیرا متخصص واریس تهران و فوق تخصص واریس تهران برای درمان واریس آموزش های مختلف دیده اند، پزشکان دکتر تپش بهترین متخصصین درمان واریس و بیماری های عروقی هستند که با تشخیص بیماری شما بهترین راه درمانی را انتخاب و شما را درمان می نمایند.

روش های درمانی که فوق تخصص واریس معرفی می کنند روش های درمانی باتوجه به شدت واریس شما بستگی دارد، از جمله روش های درمانی شامل جراحی، میکرو اسکلروتراپی، جوراب واریس، لیزر درمانی و… می باشد، که سایت پزشکان دکتر تپش با معرفی و آشنایی شما با درمان واریس این امر را برای شما راحت تر کرده است.

بدانید که اگر بیماری واریس را جدی نگیرید ممکن است با وخیم شدن بیماری واریس مشکلاتی را برای شما فراهم آورد یا خطراتی مرگ‌ آور مانند لخته شدن خون در سیاه رگ ها یا زخم واریس در پاها را به همراه داشته باشد، پس برای جلوگیری از این پیامدهای خطرناک بهتر است به یک فوق تخصص واریس در تهران یا متخصص واریس تهران مراجعه کنید که پزشکان دکتر تپش یکی از با مهارت ترین پزشکان در زمینه درمان واریس بوده و تمامی آموزشات لازمه را در رابطه با درمان واریس به شیوه های مختلف دیده اند و شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده برای درمان اقدام نمایید.

سخن آخر

باتوجه به توصیه های گفته شده، متخصص واریس تهران و فوق تخصص واریس تهران و… با مهارت بالا وجود دارند که می توانند بیمارهای عروقی مزمن را درمان کنند و بهبودی را برای شما به ارمغان بیاورند، همین طور پزشکان سایت دکتر تپش که مهارت بالایی برای درمان بیمارهای عروقی برخوردارهستند، می توانند با بررسی بیماری عروقی شما راه درمانی پیشنهاد دهند و درمان شما را به بهترین نحوه انجام و بیماری را برای همیشه درمان کنند، از این که تا پایان نگارش مقاله با ما همراه بودید متشکریم.

دیدگاهتان را بنویسید

اجرا شده توسط: همیار وردپرس